180
09:59
20 Avqust 2019

Azərbaycan millisiı Ukrayna və İsraillə oynayacaq

17 yaşadək futbolçulardan Azərbaycan yığması beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək.
APA -nın məlumatına görə, millimiz Ukraynanın paytaxtı Kiyevdə Viktor Bannikov xatirəsinə həsr olunan yarışa qatılacaq.
Komandamız avqustun 24-dən 31-dək keçiriləcək turnirdə Ukrayna, Latviya və İsrail komandaları birgə A qrupunda mübarizə aparacaq. Yığmamız hazırlıq məqsədilə avqustun 20-dən 24-dək Bakıda təlim-məşq toplanışında olacaq.
26 avqust, saat 17:00
Azərbaycan – İsrail
27 avqust, saat: 17:00
Ukrayna – Azərbaycan
29 avqust, saat 17:00
Latviya – Azərbaycan
30 avqust, saat 15:00 və ya 17:00
A1-B1 / A2-B2 / A3-B3 / A4-B4

1

Elgün Bayramov

Neftçi

2

Eldar Tağızadə

Fundacion Marcet (İspaniya)

3

Amin Ramazanov

Lokomotiv (Moskva, Rusiya)

4

Rəşad Həsənov

Keşlə

5

Cəlal Hüseynov

Zirə

6

Raqib Abışov

Sabah

7

Samir Həsənov

Rubin (Kazan, Rusiya)

8

Nikita Pesotski

Çertanovo (Moskva, Rusiya)

9

Ülvi Mədətov

Qəbələ

10

Zöhrab Əsədov

Qarabağ

11

Mirəli Əhmədov

Neftçi

12

Nihad Cəfərov

Neftçi

13

Elnur Mirzəyev

Zirə

14

Rauf Rüstəmli

Qəbələ

15

Əbil Əbilov

Keşlə

16

Vüsal Qəmbərov

Sabah

17

Musa Musazadə

Qarabağ

18

Arif Məmmədov

Səbail

19

Vüsal Əliyev

Zirə

20

Kamal Kazımov

Keşlə

21

Nicat Quliyev

Səbail

22

Nurəli Nurəliyev

Zirə

23

Mirmövsüm Canıyev

Qarabağ

24

Vaqif Həsənov

Keşlə

1

Elgün Bayramov

Neftçi

2

Eldar Tağızadə

Fundacion Marcet (İspaniya)

3

Amin Ramazanov

Lokomotiv (Moskva, Rusiya)

4

Rəşad Həsənov

Keşlə

5

Cəlal Hüseynov

Zirə

6

Raqib Abışov

Sabah

7

Samir Həsənov

Rubin (Kazan, Rusiya)

8

Nikita Pesotski

Çertanovo (Moskva, Rusiya)

9

Ülvi Mədətov

Qəbələ

10

Zöhrab Əsədov

Qarabağ

11

Mirəli Əhmədov

Neftçi

12

Nihad Cəfərov

Neftçi

13

Elnur Mirzəyev

Zirə

14

Rauf Rüstəmli

Qəbələ

15

Əbil Əbilov

Keşlə

16

Vüsal Qəmbərov

Sabah

17

Musa Musazadə

Qarabağ

18

Arif Məmmədov

Səbail

19

Vüsal Əliyev

Zirə

20

Kamal Kazımov

Keşlə

21

Nicat Quliyev

Səbail

22

Nurəli Nurəliyev

Zirə

23

Mirmövsüm Canıyev

Qarabağ

24

Vaqif Həsənov

Keşlə